Оптични лазерни модули

Box Optronics предлага модули с оптични влакна с 976 nm 1064 nm 1310 nm 1550 nm C-лента и L-лента дължина на вълната, дори и оптичния лазер с ширина на ултра-тясна линия. Изходната мощност е от 10mW до 10W. Влакнестите лазерни модули са широко използвани при изпомпване с влакнесто лазерно влакно, усилвател на влакна, легиран с ербий, EDFA, усилвател на Раман, изследване на нелинейна оптика, източник на светлина, източник на влакнест лазер, оптичен сензор, комуникация с оптични влакна, акустичен сензор, хидрофон, оптично влакно разпределено наблюдение, кохерентна оптична комуникация, DWDM система и така нататък.

Box Optronics предоставя много опции във влакнесто-лазерни модули, ние имаме висока изходна мощност и мощност и спектрална стабилност 974nm 976nm 200mW 400mW 600mW Fiber Laser Source с FBG заключване на честотата; Ниска цена 1030nm 1060nm 1064nm 1070nm 200mW 400mW лазерни модули, свързани с влакна със SM влакно или PM влакно; евтин 1310nm 1550nm CWDM дължина на вълната, 10mW 20mW DFB едномодов или поддържащ поляризация оптичен лазерен CW модул; 1450nm 1550nm 200mW 500mW Раманов усилвател помпа лазер; ITU-T стандартна дължина на вълната или DWDM дължина на вълната C-лента и L-лента регулируем лазерен модул за влакна; Високочестотна стабилност 1550nm 10dBm 20dBm ултра тясна ширина на линията Fiber Laser модули.

Влакнести лазерни модули приемат пеперуда полупроводников лазерен чип, професионален дизайн на веригата за задвижване и TEC контрол, за да гарантират безопасната работа на лазера, стабилна изходна мощност и спектър, Подходящ като лазерен източник на помпа на влакнест лазер или EDFA усилвател на влакна, може да бъде предоставен в настолен или модулен пакет, този модул осигурява оптичен изход, използвайки PM влакно или SM влакно с FC/APC конектор или персонализира. Тези модули се управляват чрез RS-232 конектор с помощта на софтуер, предоставен с устройството.
View as  
 
  • Лазерният модул с непрекъсната дължина на вълната 1550nm използва специален полупроводников лазерен чип за реализиране на високоскоростен сканиращ лазерен изход с дължина на вълната от едномодово влакно. Професионално проектираната задвижваща верига и TEC управлението гарантират безопасната и стабилна работа на лазера. Предлага се настолна или модулна опаковка.

  • 650nm 785nm 850nm 10mW FP лазерен източник на светлина, едномодов изход на влакна, регулируема мощност, професионално проектирана високопрецизна, високостабилна контролна платка за токово задвижване, за да се гарантира безопасност и стабилност на лазера, работа с нисък шум, ниска цена, висока производителност, малък размер Компактен и лесен за интегриране, той се използва широко в научни изследвания, комуникация, медицинско лечение, спектрален анализ, биоинженерство и други области.

  • Модулът за лазерен източник 1310nm 1550nm DFB CWDM използва полупроводникови лазери DFB, едномодов изход на влакна, регулируема мощност, професионално проектирана високопрецизна, високостабилна платка за управление на токовото задвижване, за да гарантира лазерна безопасност и стабилност, работа с нисък шум, ниска цена, висока разходна ефективност, малък размер Компактен и лесен за интегриране, той се използва широко в научни изследвания, комуникация, медицинско лечение, спектрален анализ, биоинженерство и други области.

  • Този 1550nm 10W CW високомощен лазер с влакна използва DFB лазерен чип и модул за оптичен път с висока мощност, за да реализира изходната мощност на едномодово влакно. Професионално проектираната верига за лазерно задвижване и контрол на температурата гарантира безопасната и стабилна работа на лазера.

  • 3Ghz Високоскоростен фотодетектор InGaAs модул е ​​с широчина на честотната лента на фотоелектрична реакция ≥3GHz, време на нарастване на импулса от 125ps и обхват на дължина на вълната от 1020~1650nm. SMA интерфейсът се използва за изход на RF сигнал, който се свързва с RF тестово оборудване. за оптична предавателна система, ултрабързо откриване на лазерни импулси.

  • Програмируемият оптичен атенюатор за комуникация с оптични влакна се използва за контрол на затихването на оптичната мощност в пътя на оптичните влакна, с мониторинг на мощността, голям обхват на затихване, висока точност на настройка и стабилна мощност, което може да осигури настолна или модулна опаковка.

Персонализиран Оптични лазерни модули може да бъде закупен от Box Optronics. Като един от професионалните производители и доставчици в Китай Оптични лазерни модули, ние помагаме на клиентите да предоставят по-добри продуктови решения и да оптимизират разходите в индустрията. Оптични лазерни модули произведено в Китай е не само с високо качество, но и евтино. Можете да продавате нашите продукти на едро на ниски цени. Освен това поддържаме и насипни опаковки. Нашата стойност е „клиентът на първо място, обслужването преди всичко, основа за доверие, печелившо сътрудничество“. За повече информация, добре дошли да посетите нашата фабрика. Нека си сътрудничим един с друг, за да създадем по-добро бъдеще и взаимна изгода.