650nm 785nm 850nm 10mW FP лазерен източник на светлина
  • 650nm 785nm 850nm 10mW FP лазерен източник на светлина650nm 785nm 850nm 10mW FP лазерен източник на светлина
  • 650nm 785nm 850nm 10mW FP лазерен източник на светлина650nm 785nm 850nm 10mW FP лазерен източник на светлина
  • 650nm 785nm 850nm 10mW FP лазерен източник на светлина650nm 785nm 850nm 10mW FP лазерен източник на светлина
  • 650nm 785nm 850nm 10mW FP лазерен източник на светлина650nm 785nm 850nm 10mW FP лазерен източник на светлина

650nm 785nm 850nm 10mW FP лазерен източник на светлина

650nm 785nm 850nm 10mW FP лазерен източник на светлина, едномодов изход на влакна, регулируема мощност, професионално проектирана високопрецизна, високостабилна контролна платка за токово задвижване, за да се гарантира безопасност и стабилност на лазера, работа с нисък шум, ниска цена, висока производителност, малък размер Компактен и лесен за интегриране, той се използва широко в научни изследвания, комуникация, медицинско лечение, спектрален анализ, биоинженерство и други области.

Изпратете запитване

Описание на продукта

1. Въвеждане на 650nm 785nm 850nm 10mW FP лазерен източник на светлина

650nm 785nm 850nm 10mW FP лазерен източник на светлина, едномодов изход на влакна, регулируема мощност, професионално проектирана високопрецизна, високостабилна контролна платка за ток, за да се гарантира лазерна безопасност и стабилност, работа с нисък шум, ниска цена, висока производителност, малък размер Компактен и лесен за интегриране, той се използва широко в научни изследвания, комуникация, медицинско лечение, спектрален анализ, биоинженерство и други области.

2. Характеристика на 650nm 785nm 850nm 10mW FP лазерен източник на светлина

Опционална дължина на вълната: 650nm 785nm 850nm;

Мощност 1-10mW (регулируема с бутон);

Едномодов или многомодов изход на влакно;

Може да се персонализира според клиента.

3. Приложение на 650nm 785nm 850nm 10mW FP лазерен източник на светлина

Оптични влакна;

Комуникация с оптични влакна;

Научни изследвания и др.

4. Оптико-електрическа характеристика на 650nm 785nm 850nm 10mW FP лазерен източник на светлина

Параметри Мерна единица Стойности Забележка
Дължина на вълната nm 650/785/850 Възможност за персонализиране
Изходяща мощност mW 10 Възможност за персонализиране
Ширина на спектъра nm 3
Стабилност на мощността (краткосрочно 15 минути) dB ≤±0,02
Стабилност на захранването (дългосрочно 8 часа) dB ≤±0,05
Тип влакно - SM Fiber Възможност за персонализиране
конектор - FC/APC Възможност за персонализиране
Размери мм 200(Д)×150(Ш)×70(В) модул
Захранване V 110~240VAC модул
Работна температура -20 ~ +65
Температура на съхранение -40 ~ +85

6. Доставка, доставка и сервиране на лазерен източник на светлина 850nm 10mW FP

Всички продукти са тествани преди изпращане;

Всички продукти имат 1-3 години гаранция. (След като периодът на гаранция за качество започна да начислява съответната такса за поддръжка.)

Оценяваме вашия бизнес и предлагаме незабавно 7-дневна политика за връщане. (7 дни след получаване на артикулите);

Ако артикулите, които купувате от нашия магазин, не са с перфектно качество, тоест не работят по електронен път според спецификациите на производителя, просто ни ги върнете за подмяна или възстановяване на сумата;

Ако артикулите са дефектни, моля, уведомете ни в рамките на 3 дни от доставката;

Всички артикули трябва да бъдат върнати в първоначалното им състояние, за да отговарят на условията за възстановяване или замяна;

Купувачът е отговорен за всички направени разходи за доставка.

7. ЧЗВ

Въпрос: Каква е дължината на вълната, която бихте искали?

A: Имаме 650nm, 785nm, 850nm, 1270nm-1650nm.

Въпрос: Какво е изискването за изходна мощност?

О: можем също да персонализираме според вашите изисквания.

Въпрос: Относно размера на пакета, имате ли някакви изисквания?

О: Имаме тип модул и плот за избор.

Горещи маркери: 650nm 785nm 850nm 10mW FP лазерен източник на светлина, производители, доставчици, търговия на едро, фабрика, персонализирани, насипни, Китай, произведени в Китай, евтини, ниска цена, качество

Свързана категория

Изпратете запитване

Моля, прочетете формата си по-долу. Ще ви отговорим в рамките на 24 часа.